Marshall Mode II

Marshall Mode II

Jakie są słuchawki Marshall Mode II?

Marshall po raz pierwszy wprowadza na rynek zestaw prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dokanałowych, kompatybilnych z urządzeniami Bluetooth, w tym z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemów Apple iOS i Android. Słuchawki Marshall Mode II są wodoodporne w klasie IPX5, co oznacza, że nic im się nie stanie, jeśli złapie Cię deszcz.

Dotykowe elementy sterujące pozwalają sterować muzyką, obsługiwać połączenia telefoniczne lub aktywować asystenta głosowego telefonu. Opcja „Tryb przezroczystości” pozwala usłyszeć więcej dźwięków z otoczenia.

W zestawie znajdują się cztery końcówki dokanałowe o różnych rozmiarach oraz twardy futerał, w którym można ładować słuchawki, a także ładować je bezprzewodowo (jeśli posiadasz ładowarkę zgodną ze standardem Qi).

Jak brzmią?

Rozczarowująco. Dźwięk jest cienki i brakuje w nim basu. Wokal brzmi szorstko, gitary mają szorstkie brzmienie i ogólnie brakuje ciepła i głębi.

Dołączona do zestawu aplikacja Marshall Bluetooth pozwala zoptymalizować brzmienie dla ośmiu różnych gatunków muzycznych lub dostosować tony wysokie i niskie w pięciu zakresach częstotliwości. Nie spodziewaj się jednak, że będziesz w stanie zdziałać cuda.

Nie ma wycieków dźwięku, więc słuchawki Marshall Mode II nie drażnią osób siedzących w pobliżu.

Jak się je użytkuje?

Komfort jest dość zróżnicowany. Niektórzy z naszych testerów uznali, że są one dobrze dopasowane do uszu, ale inni powiedzieli, że są zbyt ciasne.

Jak długo wytrzymuje bateria?

Bateria wytrzymała tylko nieco ponad 4,5 godziny, czyli mniej niż i tak niezbyt satysfakcjonująca deklaracja Marshalla o pięciu godzinach. Jest to wynik poniżej średniej nawet w przypadku tańszych słuchawek bezprzewodowych.

Marshall twierdzi, że uzyskasz dodatkowe 20 godzin odtwarzania dzięki doładowaniu słuchawek z etui.

Czy jest coś, co powinienem wiedzieć?

Skórzane wykończenie obudowy daje początkowe wrażenie wysokiej jakości, ale niestety, jeśli przyjrzysz się bliżej, zdasz sobie sprawę, że to nie jest prawdziwa skóra, tylko naprawdę tania, plastikowa konstrukcja.

Czy warto je kupić?

Nie. Jakość dźwięku jest paskudna, czas pracy na baterii jest poniżej normy, a spasowanie elementów jest również bardzo słabe. Za taką cenę spodziewalibyśmy się czegoś znacznie lepszego.