Marshall Major III Bluetooth

Marshall Major III Bluetooth

Jakie są słuchawki Marshall Major III Bluetooth?

Nauszne bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, które można podłączyć również za pomocą dołączonego do zestawu odłączanego kabla. Mają sterowanie muzyką i połączeniami za pomocą pokręteł na słuchawkach. Na urządzeniach Apple jest wsparcie dla asystenta głosowego Siri. Nauszniki skręcają się i składają w pałąk na czas transportu.

Jak brzmią słuchawki Marshall Major III Bluetooth?

Rozczarowująco. Słuchawki Marshall Major III Bluetooth mają grzmiący bas, który nie jest dobrze zintegrowany z pozostałymi dźwiękami. Brakuje głębi dźwięku, a wysokie tony są sztuczne i piskliwe.

Podczas regulacji głośności czasami występują spore opóźnienia, co może być uciążliwe, szczególnie gdy ustawimy je zbyt głośno. Kolejną wadą jest to, że sporo dźwięku wycieka do otoczenia, co może denerwować osoby, które znajdują się w pobliżu.

Jak się je użytkuje?

Nasi testerzy uznali je za niewygodne i narzekali na to, że mają zbyt ciasne nauszniki i dają poczucie izolacji podczas noszenia. Jeden z nich powiedział również, że zbyt mocno przygniatają uszy do głowy, przez co po jakimś czasie robią się gorące.

Elementy sterujące są powolne i nie zawsze wychwytują polecenia, na przykład podczas próby aktywacji asystenta głosowego Siri w urządzeniach Apple.

Czy jest coś, co powinieneś wiedzieć?

Nie ma wsparcia dla asystentów głosowych na urządzeniach z systemem Android. Trudno też dostrzec napis „L” i „R”, który wskazuje, która słuchawka pasuje do którego ucha.

Jeśli chcesz użyć odłączanego kabla, musisz wyłączyć słuchawki przed ich podłączeniem, aby słuchawki wyłączyły Bluetooth.

Na co jeszcze powinieneś uważać?

Marshall twierdzi, że słuchawki mają ponad 30-godzinny czas pracy na baterii i rzeczywiście tak jest. W naszych niezależnych testach ciągłego odtwarzania muzyki przy normalnej głośności słuchawki wytrzymały imponujące 44,75 godziny, co jest jednym z najlepszych wyników, jakie widzieliśmy. Szkoda tylko, że brzmią tak słabo.

Czy warto je kupić?

Nie, są to słuchawki, które dodaliśmy do listy NIE KUPUJ – dźwięk i komfort użytkowania są na niskim poziomie. To niezwykłe i bardzo rzadkie, że tak wysokiej klasy słuchawki są tak złe.