JBL Tune 120TWS

JBL Tune 120TWS

Jakie są słuchawki JBL Tune 120TWS?

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z obsługą asystenta głosowego Twojego smartfona – Siri na urządzeniach Apple, Google Assistant na Androidzie lub Bixby na Samsungu.

Elementy sterujące na słuchawkach umożliwiają odtwarzanie/pauzowanie muzyki, przechodzenie do następnego/poprzedniego utworu oraz odbieranie/kończenie połączeń. Możesz również aktywować wybranego asystenta głosowego.

Jak brzmią słuchawki JBL Tune 120TWS?

Słabo. Nasi testerzy nie mogli znaleźć wielu pozytywów i opisał dźwięk jako płytki i pozbawiony głębi, z blaszanym brzmieniem i słabym basem. Ogólnie rzecz biorąc, stwierdzili, że dźwięk jest nienaturalny, syntetyczny i przetworzony, a jeden z testerów zauważył, że te słuchawki sprawiły, że poczuł się słabo – nie jest to dobry znak.

Jak się je użytkuje?

Co ważne, pomimo dostarczenia trzech różnych rozmiarów wkładek dokanałowych, wielu z naszych testerów miało problemy z ich dobrym dopasowaniem, uznając je za zbyt ciasne lub zbyt luźne i skłonne do wypadania.

Sterowanie głosowe Siri, Google Assistant i Bixby działa dobrze, choć przycisk aktywujący jest dość sztywny. Oznaczenia identyfikujące przeznaczenie słuchawek (R i L) również były trudne do dostrzeżenia.

Czy jest coś, co powinienem wiedzieć?

Baterie wytrzymywały ponad cztery godziny na jednym ładowaniu. Jest to zgodne z zapewnieniami producenta, choć w porównaniu z konkurencją jest to dość słaby wynik.

Jak to zwykle bywa w przypadku bezprzewodowych słuchawek dokanałowych, słuchawki są dostarczane z etui wyposażonym w akumulator. Etui nie jest najlepszej jakości i wygląda raczej tandetnie. Ponadto, czarny plastik jest podatny na zbieranie tłustych odcisków palców, a zawiasy są raczej luźne.

Czy warto je kupić?

Nie. JBL Tune 120TWS to słabe słuchawki, a jakość dźwięku plasuje się poniżej średniej.