Honor Earbuds 3 Pro

Honor Earbuds 3 Pro

Jakie są słuchawki Honor Earbuds 3 Pro?

Są to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, które przesyłają dźwięk przez Bluetooth. Nie są tak bogate w funkcje, jak wiele innych modeli dostępnych na rynku; nie są odporne na wodę lub kurz i nie mają nic do zaoferowania w zakresie regulacji tonów. Są jednak lekkie i wyposażone w aktywną redukcję szumów.

Dotykowe elementy sterujące na słuchawkach nie oferują tak wielu funkcji, jak w przypadku innych urządzeń. Możesz odtwarzać i wstrzymywać utwory, regulować głośność, zarządzać połączeniami i używać ich do przełączania z trybu redukcji szumów na tryb przezroczystości, w którym odtwarzane są dźwięki z otoczenia, lub nie korzystać z żadnego z tych trybów.

Aby korzystać z podłączonego asystenta głosowego urządzenia z systemem Android (do sterowania głosem), musisz pobrać aplikację Honor AI Space i ją włączyć. Nie ma aplikacji dla urządzeń Apple.

Jak brzmią?

Świetnie. Jest dobra separacja instrumentów i naprawdę można usłyszeć szczegóły w ścieżkach muzycznych. Dźwięk jest czysty, energiczny i wciągający, a Ty naprawdę możesz docenić całą szerokość dźwięku. Bas jest potężny i dla niektórych może być trochę za ciężki. Nie ma możliwości regulacji basów ani ustawień wstępnych dźwięku, aby można było dokonać własnych ustawień.

Technologia redukcji hałasu działa bardzo dobrze, znacznie zmniejszając hałas otoczenia i nie działa tylko na niższych częstotliwościach, co ma miejsce w przypadku mniej skutecznych modeli. Ponadto końcówki douszne są dobrze uszczelnione, dzięki czemu muzyka nie wydostaje się na zewnątrz i nie przeszkadza osobom znajdującym się w pobliżu.

Jest czujnik kości VPU i algorytm AI, aby pomóc zapewnić przejrzystość połączeń i działają dobrze, aby zapewnić dobrą jakość połączeń. Tylko na zewnątrz, przy dużym hałasie z otoczenia, znaleźliśmy lekką utratę jasności.

Jak się je użytkuje?

Dobre. Rzadko testujemy słuchawki dokanałowe, które otrzymują tak pozytywną odpowiedź w zakresie komfortu. Jeden z naszych ekspertów uznał, że są one nieco twarde, ale ogólnie rzecz biorąc, słuchawki są całkiem wygodne jak na słuchawki douszne i zapewniają bezpieczne dopasowanie bez uczucia ciasnoty czy ucisku. W opakowaniu znajdują się trzy rozmiary silikonowych końcówek, a słuchawki są lekkie – ważą zaledwie 10,9 grama.

Konfiguracja jest bardzo prosta; zaraz po otwarciu obudowy słuchawki szukają połączenia.

Jak długo wytrzymuje bateria?

Czas pracy na jednym ładowaniu jest krótki. Po pełnej wymianie z włączoną redukcją szumów uzyskaliśmy nieco ponad cztery godziny odtwarzania; to znacznie mniej niż sześć godzin, o których mówi firma Honor. Słuchawki ładują się w twardym etui, gdy ich nie używasz. 15 minut ładowania w etui dało nam prawie kolejne cztery godziny muzyki.

Czy jest coś, na co powinienem uważać?

W naszych testach doświadczyliśmy kilku problemów z aplikacją Honor AI Space Android. W przypadku niektórych telefonów aplikacja nie pozwalała nam dodać słuchawek jako urządzenia. Aplikacja jest jednak ograniczona pod względem dodatkowych funkcji, które oferuje. Jeśli nie interesuje Cię sterowanie głosem, prawdopodobnie możesz się bez niej obejść.

Dostępne są w kolorze szarym i białym.

Technologia redukcji szumów pomaga słuchać słuchawek przy niższej głośności, pomagając zachować słuch – więcej na ten temat znajdziesz w naszym poradniku eksperta na temat ochrony słuchu.

Czy warto je kupić?

Tak. Są wygodne, świetnie brzmią i dobrze blokują hałas otoczenia. Może są jakieś drobne wady, ale za kluczowe wymagania dostają duże plusy.